18.06.12 - SESJA DLA TARGI DIZAJNU vol.4

Kolejna sesja dla krakowskich Targów Dizajnu, pełna spontaniczności i bardzo wczesnej pobudki ekipy. Wystartowaliśmy o 5 rano, nad samymi bulwarami wiślanymi.

TD

TD

TD

08.06.12 - NASZA MODELKA PAULINA Ś. W MEDIOLANIE

Nasza modelka Paulina Ś. w Medioalnie. Gratulujemy !

Paulina

Paulina

Paulina

05.06.12 - EURO 2012

Z przyjemnością zawiadamiamy że nasze hostessy na czas EURO 2012 obsługują Casa Azzurri w Krakowie.
Casa Azzurri jest małą strukturą targową, na której wystawiać będą jedne z ważniejszych firm włoskich oraz gdzie rezydować będą mass media i dziennikarze i skąd odbywać się będą konferencje prasowe.
Casa Azzurri będzie to miejsce spotkań dla włoskiej ekipy.

 

euro

euro

euro

05.06.12 - HOSTESSY EURO 2012

Z przyjemnością zawiadamiamy że nasze hostessy na czas EURO 2012 obsługują Casa Azzurri.
Casa Azzurri jest małą strukturą targową, na której wystawiać będą jedne z ważniejszych firm włoskich oraz gdzie rezydować będą mass media i dziennikarze i skąd odbywać się będą konferencje prasowe.
Casa Azzurri będzie to miejsce spotkań dla włoskiej ekipy.

02.06.12 - POKAZ LABORATORIUM MODY 2012

SAPU TENNIS SHOW był zupełnym zaskoczeniem dla znawców mody tenisowej i tenisistów, których wielu przyszło na pokaz w sobotę 2 czerwca. wybieg w Nowohuckim Centrum Kultury zamienił się na krótki czas w tętniący feerią kolorów kort. Przy około tysięcznej publiczności prace słuchaczy SAPU pokazały modelki agencji Reklamex www.reklamex.krakow.pl, współorganizatora pokazu. Studenci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru zaprezentowali zupełnie nowe spojrzenie na ubiór tenisowy odbiegające od znanych od lat standardów. Wykorzystali nie stosowane to dotąd koronki, ręcznie barwione bawełny, tkaniny wzorzyste, srebrne, złote oraz błyszczące lureksy kojarzące się zazwyczaj z wieczorem. Pojawiło się również sporo sylwetek, w których autorzy skupili się na nowatorskim podejściu do klasycznego stroju tenisowego, poszukiwali ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych i kolorystycznych. Zachowano jednak podstawową zasadę – wszystkie stroje spełniały wymóg użyteczności, zastosowane tkaniny były elastyczne, a stroje nie krępowały ruchu. Czas pokaże, czy propozycje SAPU zakrólują na Roland Garros i Wimbledonie. Ale na pewno tegoroczny pokaz zachęci do zainteresowania się tenisem, zwłaszcza, że Agnieszka Radwańska świeci triumfy na światowych turniejach.
Tegoroczne sylwetki z surówki, dzieło pierwszoroczniaków, również zachwycały kreatywnością i precyzją wykonania. Studenci udowodnili, że nie ma barier w znajdowaniu nowych pomysłów na realizację ubioru z tego pozornie nudnego tworzywa. Geometria, elementy zaczerpnięte z kultury ludowej, pikowania i dekonstrukcje to tylko kilka przykładów.
Zachęcamy do głosowania w konkursie internetowym na stronie www.ksa.edu.pl. Internauci zadecydują, który model z surówki okaże się najatrakcyjniejszy i kto zostanie pierwszą rakietą SAPU. Na głosujących czekają trakcyjne nagrody: kursy wakacyjne ufundowane przez Krakowskie Szkoły Artystyczne i kosmetyki od partnera pokazu Labolatorium Kosmetyków Naturalnych Farmona. Konkurs trwa od środy 6 czerwca od godz. 15.00 do środy 13 czerwca do godz. 15.00.

Organizatorzy:
Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Agencja Modelek i Promocji Mody REKLAMEX
Partnerzy:
Empik.com, Szkoła Makijażu i Charakteryzacji FAM, Antalis Poland, Koneser, Labolatorium Farmona
Patronat medialny:
Radio ESKA – wyłączny patron radiowy,Dziennik Polski Dodatek Magnes, Magnes Miasta, Interia.pl, Styl.pl, Moda&Styl, Magazyn Trendy, Mynight.pl, Promedia, fashionbusiness.pl, Moda Damska, Moda Męska, Sophisti.pl, sophistifashion.pl, Miasto Kobiet, Magazyn Studencki Manko, Benefit Multimedia,kursnakurs.pl, Slowdizajn, Gracja, KSAvery, TUBA

labo

labo

labo

labo

labo

labo

labo