27.10.12 - OTWARCIE/POKAZ SLOW FASHION CAFE

Wielkie otwarcie kawiarni krawieckiej Slow Fashion Cafe w Krakowie — miejsca łączącego modę z wybiegów z zamiłowaniem do szycia

 

Coraz częściej mówi się o tym, że umiejętność uszycia sobie unikatowych i przykuwających wzrok ubrań staje się modne. Najlepszym dowodem tego jest zainteresowanie, którym cieszyło się otwarcie kawiarni krawieckiej Slow Fashion Cafe. Zaproszenia rozeszły się w kilka dni, a lokal przy ul. Bożego Ciała ledwie pomieścił tłum zainteresowanych.

Tzw. kawiarnie szyciowe są bardzo popularne w Niemczech czy Anglii. Można się tam nauczyć szycia ubrań i zabawek, a właściciele, oprócz wiedzy i nowych umiejętności, oferują kawę, ciastka i dobre towarzystwo. Właścicielkom Slow Fashion Cafe — projektantkom mody Monice Németh i Katarzynie Stypulskiej — udało się pójść o krok dalej. Pokazały zaprojektowaną przez siebie kolekcję ubrań, które można uszyć na jednodniowych warsztatach.

Otwarcia zorganizowanego z takim rozmachem krakowski Kazimierz dawno nie widział. Piękne wnętrze starej kamienicy wypełnione tłumem gości, pokaz mody oraz muzyka na żywo trębacza i kompozytora Piotra Krakowskiego stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Wszystko wskazuje na to, że Slow Fashion Cafe przy ul. Bożego Ciała 10 stanie się miejscem stałych spotkań amatorów niepowtarzalnego stylu i niebanalnych zainteresowań.

Reklamex patronował wydarzeniu.Nasze modelki zparezentowałay kolekcję Kasi i Moniki.

SFC

SFC

SFC

SFC

26.10.12 - SESJA DLA BYTOM

Nasz modka Magda, w sesjia dla marki BYTOM.

bytom

01.10.12 - KLAUDIA K. w MAGAZYNIE LOUNGE

Nasza modelka Klaudia K. w najnowszym wydaniu magazynu LOUNGE.

Lounge

Lounge

Lounge