10.02.13 - SESJA DLA MAGAZYNU KRISSIS IS ZINE

Modelki  Marta Agata Klaudia w sesji dla magazynu Krissis is zine. Już on line http://www.krissis.pl/

Krissis

Krissis

Krissis

07.02.13 - KLAUDIA Ż DLA MAGAZYNU WESELE

Nasza modelka Klaudia w sesji dla Magazynu Wesele.

fot. Patryk Tomaszewski

fryzura i makijaż Oskar Bachoń, Wojtek Kasprzak

magazyn wesele

 

magazyn wesele

magazyn wesele

magazyn wesele

magazyn wesele

07.02.13 - SESJA DLA MAGAZYNU GALERIA SFERA

Nasz model Jacek Grz. w sesji dla Magazynu Sfera.

Zapraszamy na:

http://www.calameo.com/read/001912302432684dc108c

 

Reklamex

05.02.13 - JACE W SESJI DLA GALERII SFERA W BIELSKU NIAŁEJ

Nasz model Jacek w sesji dla Magazynu Galeri Sfera w Bielsku Białej.

03.02.13 - JUNK FAHION SHOW

Tegoroczny Ekofashion Weekend cieszył się ogromnym zainteresowaniem krakowian. Niedzielny pokaz Junk Fashion Show zgromadził rekordową liczbę publiczności, której część nie zmieściła się nawet na sali widowiskowej Nowohuckiego Centrum Kultury i pokaz oglądała na telebimie. Imprezę poprzedziły piątkowe warsztaty przerabiania ubrań i torebek, na które przybyło tak dużo osób , że wykładowcy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru oraz pomagający im studenci mieli naprawdę pracowite popołudnie. Efekt był wart zachodu - z nieatrakcyjnych rzeczy uczestnicy wyczarowali modne ciuchy, a w stare torebki tchnęli awangardowego ducha.

            A sam pokaz? Prawie czterdzieści modelek z Agencji Modelek i Promocji Mody REKLAMEX (www.reklamex.krakow.pl) zaprezentowało około trzysta unikatowych projektów z papieru oraz tkaniny przed tysiącosobową widownią. Pokaz papierowy to nie tylko artystyczny manifest ekologiczny, ale przede wszystkim zabawa formą, fakturą i recyklingowym materiałem - zachwyt publiczności wzbudziła zarówno czerwona wieczorowa kreacja z bibuły jak i koktajlowa sukienka wykonana z paragonów sklepowych. Nagrodę za najbardziej atrakcyjny model recyklingowy przyznał główny partner pokazu tołpa słuchaczce I roku Annie Suszce.

            W drugiej części pokazu dominującym tematem był eklektyzm. W jednym projekcie należało połączyć tradycję i historię, awangardę i nowoczesność odnosząc się tym samym do aktualnych trendów. Stąd barokowe, bogato zdobione kreacje były przełamywane minimalistycznym, futurystycznym akcentem. Słuchacze Szkoły Visual Merchandisingu zaprezentowali w swoich stylizacjach  nowatorskie spojrzenie na tendencje modowe sezonu jesień-zima 2012/13. Ta część pokazu składała się z ubrań dostępnych w sklepach sieciowych oraz w second-handach. Deformacja i dekonstrukcja, wykorzystanie starej biżuterii jako elementu ubioru to tylko jedne z wielu pomysłów. Nie ulega jednak wątpliwości, że wszystkie kreacje stworzone przez młodych projektantów i stylistów były niepowtarzalne
i widowiskowe-miały swój styl i charakter. Całość sylwetek dopełniły fryzury wykonane przez fryzjerów z Akademii Stylizacji Małgorzaty Babicz oraz makijaże zrealizowane przez słuchaczki Artystycznej Alternatywy.

 

Partnerzy: tołpa, Empik.com , Antalis Poland, Koneser, Foto-Tip, Artystyczna Alternatywa, Akademia Stylizacji Małgorzata Babicz

 

Patroni Medialni: Radio Eska, Dziennik Polski, Interia.pl, Magazyn Trendy, Miasto Kobiet, kulturaonline.pl, designattack.pl, Moda&Styl, Sophisti.pl, Sophistifashion.pl, Wydawnictwo Promedia, Manko, Barrel Fashion, Kreatywne.pl, Fashionmedia.pl, dlastudenta.pl, Moda Forum, Yaacool Eko, Eko Media, Biokurier, ZielonaLekcja.pl, Ekolokalizator, STOREKO, Ekologia.pl, Jestemeco.pl, Ulica ekologiczna, KSAvery, TUBA.

 

Junk Fashion Show  2013

 

JUNK FASHION SHOW 2013 2

 

JUNK FASHION SHOW

 

JUNK FASHION SHOW 2013 3

 

JUNK FASHION SHOW 2013 4

 

JUNK FASHION SHOW 2013 5

 

JUNK FASHION SHOW 2013 5

 

JUNK FASHION SHOW 2013 6

 

JUNK FASHION SHOW 2013 7

 

 

JUNK FASHION SHOW 2013 8

 

JUNK FASHION SHOW 2013 9

 

JUNK FASHION SHOW 2013 10

 

JUNK FASHION SHOW 2013 13

 

 

JUNK FASHION SHOW 2013 14

 

 

JUNK FASHION SHOW 2014 15

 

 

 

JUNK FASHION SHOW 2013 11