09.06.13 - MAGDA CZ. w MEDIOALNIE

Magda po raz pierwszy została zaproszona do wspólpracy z agencją w Mediolanie. Gratulujemy!

Reklamex

01.06.13 - LABORATORIUM MODY 2013

1 czerwca scena Nowohuckiego Centrum Kultury zamieniła się w wielkie modowe laboratorium. Pokaz przyciągnął liczną publiczność, którzy tym razem podziwiali nie tylko projekty słuchaczy I i II roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, ale również stylizacje przygotowane przez słuchaczy Szkoły Visual Merchandisingu. Kolekcje zaprezentowały modele i modelki z Agencji Reklamex, makijaże i fryzury wykonała Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa.

 Studenci pierwszego roku zaprezentowali rzeźbiarskie kreacje o niekonwencjonalnych formach z jednobarwnej, surowej, bawełnianej tkaniny, a studenci drugiego roku zachwycili kreatywnością pokazując, co może  wyjść z połączenia dżinsu z dzianinami o różnej grubościi strukturze. Stylizacje ciuchów jeansowych przygotowane przez słuchaczy Szkoły Visual Merchandisingu emanowały kolorem i świeżością. Osadzone w aktualnych tendencjach propozycje na pewno zainspirują miłośników mody do tworzenia ciekawych kompozycji z zasobów własnej szafy. Przecież na co dzień nie musi być nudno!

Na zakończenie jedenastu projektantów z Białorusi pokazało swoje kolekcje nagrodzone w “Fashion Mill” – najważniejszym konkursie modowym ich kraju. Pokaz w Krakowie był dla nich krótkim postojem przed występem w Mediolanie. Interesującym było zobaczyć inne podejście do projektowania i prezentacji kolekcji oraz świetne kolekcje męskie.

Reklamex

Reklamex

Reklamex

Reklamex

Reklamex

Reklamex

Reklamex